В світі зареєстровано 1,3 млн електромобілів, і це лише початок

Станом на кінець 2015 року в усьому світі було зареєстровано 1,3 млн електромобілів. Лідируючу позицію займає Китай. Минулого року кількість зареєстрованих «зелених» авто в країні збільшилася до 200 тис. одиниць, повідомляє Renew Economy.

При цьому кількість зареєстрованих електромобілів в усьому світі за 2015 рік становить 750 тис. одиниць. 

Аналітики Bloomberg у свою чергу прогнозують, що до 2040 року на дорогах в усьому світі їздитимуть більше 40 млн електромобілів, що становитиме 35% від загальних продажів транспортних засобів. Така кількість авто дозволить скоротити споживання сирої нафти на 13 млн барелів в день.  

Експерти зазначають, що зростання кількості «зелених» авто буде обумовлене в першу чергу зменшенням вартості батарей та розвитком технологій акумулювання електроенергії. 

При цьому вже в найближчі 18 місяців експерти очікують збільшення середньої дальності поїздки на одному заряді. Так, електромобілі з акумуляторами ємністю 60 кВт⋅ч в середньому на одному заряді зможуть долати до 200 миль (321 км). Важливу роль у процес покращення цього показника відіграє запуск електромобілів Tesla Model 3 та Chevy Bolt. 

До речі, на ринку США Tesla зайняла перше місце за кількістю проданих електромобілів. Минулого року компанія продала більше 42,7 тис. Tesla Model S, потіснивши японські моделі - Mitsubishi Outlander (продано трохи більше 41 тис.) та Nissan Leaf (40 тис.). 

2015 рік також став першим роком, коли німецький автовиробник увійшов у список найбільш популярних електромобілів у світі. Мова йде про новинку BMWi3s (загалом минулого року було продано більше 36 тис. екземплярів). 

Проте безперечним світовим лідером виступає Nissan Leaf. З 2010 року було продано 193,260 «зелених нісанів». 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка