В штаті Нью-Йорк кожен покупець електромобіля отримає $2,000

Штат Нью-Йорк готовий заплатити 2000 доларів кожному, хто зупинить свій вибір на електромобілі. Стимулюватимуть покупку гібридних автомобілів з нульовим рівнем викидів і електромобілів з метою зробити такі транспортні засоби основним варіантом пересування у штаті, пише usa.one.

«Електромобілі стають доступнішими і ми повинні заохочувати їх покупку», – говорить член Асамблеї штату Емі Паулін, демократка з округу Вестчестер, яка очолює комітет з енергетики в Асамблеї.


Фінансове заохочення у сумі $2,000 можна буде отримати вже з 1 квітня. Запровадження такого стимулу для електромобілів, щоб зробити їх конкурентними в ціні з бензиновими автівками, розглядають також 37 штатів і округ Колумбія. Таке рішення було прийнято на Національній конференції законодавчих зборів штатів.

«Споживачі хочуть купувати ці автомобілі, – сказав Пітер Іванович, виконавчий директор Environmental Advocates з Нью-Йорка, додавши, що 1 квітня – крайній термін для штату, щоб почати проводити виплати. – Просто шкода, що комітет вирішив не поспішати з цим».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка