В семи країнах ЄС переробляють понад 50% пластикової упаковки

У семи країнах Євросоюзу переробляється більш ніж 50% всієї використаної пластикової упаковки. Найбільше (69,3%) пластикові пляшки, контейнери та пакети отримують друге життя в Литві, інформує Еuro-pulse.

Литва лідирує серед країн ЄС за переробкою та інших видів пластику: за даними Євростату, там переробляється 74% різноманітного використаного пластика. Слідом за Литвою за часткою переробки пластикової упаковки йде Словенія (60%), за нею – Болгарія (59%).

У Чехії, Словаччині, Іспанії та на Кіпрі теж переробляється більше 50% упаковки з пластику. В середньому в ЄС переробляють 41,5% пластикової упаковки. Це майже на чверть більше, ніж 10 років тому. Найменше серед країн ЄС пластикову упаковку переробляють на Мальті (19%), у Франції (26%) і в Угорщині (30%). Для порівняння, в Росії переробляється не більше ніж 10% пакувального пластика, за даними інституту «Центр екологічної промислової політики». Згідно європейської стратегії боротьби з пластиком, прийнятої в 2018 році, до 2030 року вся пластикова упаковка в ЄС повинна або перероблятися, або використовуватися неодноразово.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка