В порту Естонії створять водневий хаб Балтійського моря

Талліннський порт в Естонії хоче створити «зелений» інфраструктурний вузол Балтійського моря. У рамках проекту також планують переведення кількох поромів на водневе паливо, пише World-energy.

Талліннський порт заявив, що працюватиме з партнерами по проекту над розробкою хабу в рамках спроб досягти вуглецевої нейтральності в Естонії.

Окрім перетворення існуючих поромів на водневе паливо, зусилля також сприятимуть розвантаженню водню у Старій гавані для підтримки круїзних суден, що працюють на «зеленому» паливі.

Дослідження, проведене посольством Нідерландів та компанією Flux, показало, що Естонія може бути зручним місцем для водневого хабу. Талліннський порт також уклав угоду з портом Гамбурга щодо розвитку водневої інфраструктури.

«Європейська зелена угода, амбітні кліматичні цілі та воднева стратегія створюють дуже хорошу можливість для створення екологічно чистої інфраструктури в Естонії за підтримки Європейського Союзу, – заявив головний комерційний директор порту. – Це сприяло б повній трансформації транспортного сектору, з одного боку, і дало б додатковий імпульс сектору відновлюваної енергетики, з іншого боку».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка