В останні три місяці 2017 року на Буковині встановили 41 домашню сонячну станцію

У IV кварталі 2017 року на Буковині встановили 41 домашню сонячну електростанцію або 32% від загальної їх кількості по області.

Як зазначив начальник управління інфраструктури обласної державної адміністрації Володимир Трепко, стрімкий попит населення на "сонячну" електроенергію пояснюється прийнятим Законом України від 04.06.2015 No 514-VIII, яким надано вигідний "зелений" тариф із прив'язкою до курсу євро, передає Чернівецька ОДА.

"Домогосподарство може продавати надлишок згенерованої "чистої" електроенергії в мережу і швидко повертати кошти, вкладені у сонячні панелі без застережень щодо інфляції, - пояснює посадовець. - Чернівецькою обласною державною адміністрацією вживаються заходи щодо заохочення населення області до встановлення приватних сонячних електростанцій, серед яких, зокрема, підписання меморандуму про співробітництво між обласною державною адміністрацією та ПАТ АБ "Укргазбанк" для реалізації спільних проектів, програм, заходів, спрямованих на розвиток сфери енергозбереження та встановлення сонячних станцій у приватних домогосподарствах".

Станом на 01 січня 2018 року на Буковині налічувалось 127 приватних сонячних електростанцій. За даним показником, Згідно зі звітом Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, область займає 10 місце в загальному рейтингу по Україні. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка