В одному з районів Львівщини мають намір побудувати п’ять комунальних сонячних станцій

У Сокальському районі Львівської області планують побудувати п’ять комунальних сонячних електростанцій – дві у містах і три у селах.

Дорожня карта впровадження проектів обговорювалася представниками районної державної адміністрації та районної ради 22 квітня, передає golossokal.com.ua

Комунальні сонячні електростанції мають намір встановити на території Белзької та Великомостівської міських рад, а також на території Тартаківської, Корчівської та Хоробрівської сільських рад Сокальського району.

Детальні плани під комунальні СЕС були розроблені торік за кошти районного бюджету. Кошти для виготовлення проектів земельних відводів та стадій-проектів будівництва СЕС передбачені Програмою розвитку альтернативної енергетики на 2019-2020 роки, яку Сокальська районна рада прийняла у 2019 році.

Реалізація «сонячних» проектів дозволить збільшити генеруючі потужності комунальних підприємств Сокальського району з виробництва альтернативної енергії, зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу, покращити стан навколишнього природного середовища, збільшити надходження коштів у місцеві бюджети та створити нові робочі місця.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка