В одному з районів Херсонщини будують дві сонячні станції загальною потужністю 24МВт

У Білозерському районі Херсонської області будують дві сонячні електростанції загальною потужністю 24МВт.

За словами голови Білозерської районної державної адміністрації Віктора Романіва, триває оформлення документації для зведення ще п’яти СЕС, передає Gazeta.ks.ua.

«Зараз ТОВ "Енерджі" почало будувати сонячну електростанцію потужністю 15 МВт у Киселівці – об’єкт орієнтовною вартістю 15 млн доларів займатиме площу 25,6 га, - розповів він. - Також цей інвестор зводить у Миролюбовці СЕС потужністю 9 МВт, яка займатиме 17,1 га і обійдеться у 10 млн доларів". 

Також триває оформлення документації та громадські обговорення щодо будівництва ще двох сонячних станцій: у Чорнобаївці на площі у 13,5 га ТОВ "Рендж Татарбунари" планує побудувати СЕС потужністю 9 МВт, орієнтовна вартість проекту 10 млн доларів, а у Понятівці на площі 31,2 га ТОВ "Гуд Енерджі" має намір звести СЕС потужністю 15 МВт орієнтовною вартістю 15 млн доларів, розповідає Віктор Романів.

«На стадії розробки проектної документації знаходяться "сонячні" проекти у Федорівці, Інгульці та Широкій Балці, - додає він. - Відповідні проектні пропозиції вартістю від 10 до 15 млн доларів зацікавили інвестора "Таврія Енергобуд".  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка