В мегаполісах Японії встановлюють автономні альтанки із сонячними панелями

В Японії автори проекту Cool Tree Lite почали розміщувати на вулицях мегаполісів дерев'яні конструкції, які створюють штучну прохолоду і дозволяють відпочити усім бажаючим. Конструкції використовують сонячні панелі для живлення системи охолодження. До консорціуму Cool Tree Lite увійшли компанії Nikken Sekkei, Meiken Lamwood, Murata Manufacturing і Koei, передає Оbozrevatel.

Дерев'яні альтанки Cool Tree Lite складаються з широкої дерев'яної підставки, лавок з кипарисового дерева і широкого даху, який створює розсіяну тінь. На альтанці розташовані дві сонячні панелі для зарядки акумулятора, що живить охолоджуючі пристрої в зоні відпочинку.

2.jpg

У ґратчастий дах споруди, що блокує пряме сонячне світло, вмонтовані розпилювачі води. Під час спеки вони зволожують повітря і створюють відчуття прохолоди.

Модульна споруда цілком складається зі скріплених болтами дерев'яних балок. Її можна швидко розібрати і зібрати в іншому місці, не прив'язуючись до конкретної локації. Завдяки сонячним панелям, системи Cool Tree Lite повністю автономні і не залежать від зовнішніх джерел енергії. Крім того, вбудовані акумулятори дозволяють зарядити телефон навіть вночі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: