В ізраїльській пустелі збудують сонячну електростанцію з підземним сховищем стисненого повітря

Компанія Augwind реалізує в пустелі Негев на півдні Ізраїлю «сонячні» проекти з підземним резервуаром для зберігання стисненого повітря. Одна з електростанцій буде побудована французьким енергетичним гігантом EDF. Вона включатиме в себе систему зберігання стисненого повітря ємністю 20 МВт*год та сонячну електростанцію потужністю 5 МВт, інформує PV-magazine.

Компанія Augwind співпрацюватиме з місцевим підрозділом французького енергетичного гіганта EDF щодо встановлення власної технології AirBattery поряд із сонячною електростанцією потужністю 5 МВт.

Augwind заявляє, що їх технологія досягає 75-81% ефективності для систем потужністю не менше 5 МВт. AirBattery працює, використовуючи відновлювану електроенергію для стиснення повітря до семи барів в підземних резервуарах. За необхідності повітря може виділятися, обертаючи турбіну для отримання електроенергії.

«Система AirBattery від Augwind має енергоефективність, що можна порівняти з ефективністю насосних станцій. У свою чергу літієві акумулятори мають очевидний недолік, оскільки їх ефективність з роками згасають і вимагають заміни та модернізації нової системи зберігання кожні кілька років або циклів. Крім того, літій-іонні системи містять хімічні компоненти, деякі з яких не підлягають вторинній переробці, тоді як технологія Augwind розроблена на десятиліття, та є екологічно чистою і базується виключно на воді та повітрі», – заявляють у компанії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка