В інтернаті на Франківщині стане тепліше завдяки альтернативній енергії

Восени 2014 року Українська Галицька ассамблея (УГА) в Микуличинецькій школі-інтернаті в рамках програми «Сильна громада» допомогла встановити альтернативну систему опалення, а саме сонячні повітряні колектори.

Загальна ситуація в Україні приводить до того, що основною думкою кожного стає економія. Вже в різних куточках країни не дивиною є слова «альтернативні джерела енергії». Найбільш сприйнятними для змін є діти, для яких це не зміни – це те, що «повинно бути» - тому вони легко і швидко впроваджують нове.

Програма «Сильна громада» встановила сонячні колектори в дитячому закладі, зробивши дві добрих справи: тут використовується безкоштовна сонячна енергія для догрівання будівлі і ведеться живе пропагування способу використання відновлювальної енергії для дітей. 

На довгі роки запам’ятовуються кожному ті події, котрі були в садочку або в школі. Тож, проект працює на перспективу – ці діти, котрі побачили процес встановлення колекторів, відчують результати його роботи і з часом будуть без проблем використовувати отримані знання та навички для облаштування свого будинку.


УГА реалізувала програму мікро-ґрантів "Сильна громада", яка дозволяє об’єднати зусилля окремих активних членів громади, знайти спільне коло зацікавлених, впровадити нові прогресивні рішення.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка