В горах Чилі побудують сонячну електростанцію потужністю 205 МВт

Найближчим часом у чилійських Кордильєрах має розпочатися будівництво нової сонячної електростанції El Parque Solar Cordillera потужністю 205 МВт. 

Вартість будівництва «сонячного парку» оцінюється приблизно у $410 млн. Розташовуватись він буде в районі Ло-Барнечеа (муніципалітет Сантьяго). А розробку та реалізацію проекту доручили чилійській компанії Eco Santiago, яка має побудувати електростанцію за три роки. 

«Сонячний парк» займатиме територію у 614 гектар та включатиме 661 290 сонячних фотоелектричних панелей. «Чиста» електроенергія, яку вироблятимуть панелі, надходитиме у розпорядження національної електромережі Чилі. Крім того, в рамках проекту передбачається будівництво підстанції для збору надлишкової електроенергії. Eco Santiago запевняє, що сонячну електростанцію можна буде експлуатувати не менше 25 років – саме таким є номінальний термін роботи фотоелектричних панелей, який можна буде подовжити залежно від їх стану та продуктивності. 

Очікується, що будівництво El Parque Solar Cordillera розпочнеться вже у вересні поточного року (за умови, якщо усі етапи проекту будуть затверджені). 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка