В гімалайських селах встановлюють легкі сонячні панелі із системами зберігання енергії

Британська компанія, що спеціалізується на тонкоплівкових фотоелектричних панелях Power Roll випробовує нову систему сонячного зберігання, яку можна виготовити всього за 0,03 дол. США / Вт. Систему можна розмістили на різноманітних будівлях, включаючи сільськогосподарські споруди та складські дахи, пише PV-magazine.

Британський розробник тонкоплівкових сонячних систем нині працює над інноваційним проектом для генерації та зберігання енергії в сільських районах Індії.

У партнерстві з Інститутом енергетичних ресурсів (TERI) компанія встановлює нову модульну фотоелектричну систему в гімалайському селі. Вона оснащена легкою портативною сонячною фотоелектричною батареєю з компонентом накопичення енергії.

«Цей проект забезпечить чисту доступну енергію для трьох віддалених громад, - сказав Ніл Спан, керуючий директор Power Roll. – Система є модульною і може бути адаптована до індивідуальних екологічних, економічних та соціальних обставин у кожному селі. Вона легка, що полегшує транспортування до віддалених місць».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка