В екопоселенні на Херсонщині електрику отримують від енергії сонця

У розташованому на Херсонщині екологічному поселенні "Райдуга" електрику отримують від енергії сонця.

Невеличка громада затятих прихильників єднання з природою та здорового способу облаштувалася у сосновому урочищі Карабаї поблизу Цюрупинська, передає Голос України.Фотоелектричні панелі на глиняних та деревних хатинках з’явилися завдяки одному із засновників "Райдуги", херсонському бізнесмену Олексію Урсуленко і наразі залишаються чи не єдиною прикметою технічного прогресу.

В екопоселенні мешкає трирічна Зоряна зі своєю мамою Надією Падалко. Жінка в свій час покинула вуз, де здобувала спеціальність програміста, купила трьох конячок на заощаджені грощі і гайнула жити до "Райдуги".

Зараз Надія заробляє на життя, навчаючи верхової їзди численних гостей екопоселення - і дорослих, і дітлахів. Мамину науку переймає й донечка. Зоряну, яку почали брати у сідло з року, також слухаються коні. У відносинах із дорослими та всім навколишнім світом дівчинка напрочуд вільна, впевнена та розкута.

Жити на лоні природи непросто: треба і дров нарубати, і страву у пічці зготувати. Однак Надія із Зоряною мріють про остаточний переїзд у екопоселення голови родини.Зараз 30-річний Руслан Нагуєв - дипломований фахівець з англійської філології – живе та працює у Києві, а до "Райдуги" навідується лише по святах та вихідних. Чоловік рахує дні до кожної зустрічі з сімєю, неозорими таврійськими степами та швидкими конями.Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка