В будівництво сонячних парків у Польщі інвестують 100 млн. євро

Компанія Green Genius має намір встановити в Польщі нові сонячні електростанції загальною потужністю 154 МВт. За новими контрактами Green Genius встановить дві сонячні електростанції потужністю 8 МВт та 63 установки потужністю 1 МВт в різних регіонах Польщі. Інвестиції у ці проекти становитимуть 57 мільйонів євро. Крім того, цього року Green Genius встановить сонячні електростанції потужністю 32 МВт та продаватиме енергію різним компаніям, пише PV-magazine.

Нині компанія завершує будівництво сонячних електростанцій потужністю 43 МВт по всій країні – це проекти, які були виграні на аукціонах 2019 року. Загальна сума інвестицій у всі заплановані та вже реалізовані проекти складає більше 100 мільйонів євро.

«Ми продовжуємо розглядати Польщу як один із найпривабливіших ринків сонячної енергії, з швидким та цілеспрямованим розвитком інфраструктури та сприятливим регуляторним та інвестиційним середовищем. Щороку ми будуємо постійно зростаючу кількість сонячних парків у Польщі, таким чином сприяючи зростанню зеленої енергії в країні та пом'якшуючи кліматичні зміни», - говорить керівник в Green Genius.

Компанія також запропонувала продавати електроенергію бізнесу або на біржі. Багато великих компаній, що працюють у Польщі, вже зацікавлені у можливості купувати «зелену» електроенергію згенеровану сонячними парками.

Green Genius також встановив одну з найбільших сонячних електростанцій у Польщі, яка постачає енергію на фабрику Ferrero, виробника кондитерських виробів та шоколаду.

До середини 2022 року, після реалізації всіх запланованих проектів, потужність сонячних електростанцій, встановлених Green Genius в Польщі, досягне майже 0,25 ГВт (242 МВт). Ці електростанції становитимуть близько 4,5 % усіх сонячних енергетичних потужностей у Польщі, а викиди вуглекислого газу в атмосферу зменшаться на 192 000 тонн.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка