В березні у найбільших містах України відбудеться хакатон енергетичної свободи Hack4energy

Перший весняний місяць дарує можливість усім небайдужим до розвитку енергоефективності та енергозбереження приєднатися до цікавої ініціативи Hack4energy – першого із циклу «хакатонів енергетичної свободи», організованого українською платформою енергетичних інновацій Greencubator. 

Хакатон Hack4energy направлений на те, щоб створити технологічні та поведінкові рішення, які дадуть сотням тисяч українців можливість економити на енергії, спільними зусиллями стабілізувати енергосистему, боротися з відключеннями світла та енергетичною залежністю України. «Ми пропонуємо отримувати енергію зі зміни поведінки, з ввімкненої уваги, з простих звичок, які економлять гігавати електроенергії та мільярди кубометрів газу» - говорять організатори події.

Форум відбудеться 13-15 березня у Києві, Львові, Дніпропетровську та інших українських містах. До участі у першому Hack4energy запрошують програмістів, дизайнерів, розробників соціальних ігор та мобільних додатків, спеціалістів з гейміфікації та поведінкової економіки, енергетики та технологій, психологів та соціологів, рекламістів та SMM-менеджерів, аніматорів та відео-продюсерів, журналістів та копірайтерів – всіх, хто можуть і хочуть стати «агентами поведінкових змін» в енергетиці. 

Учасникам хакатону пропонують пройти платну реєстрацію, сформувати свою команду та прийняти участь у конкурсі проектів. На переможців чекають грошові призи, а найкращі команди матимуть можливість представити свої проекти на спеціальному Pitch Day 15 квітня в Києві та отримати менторську підтримку від Startupbootcamp Berlin (організація з підтримки стартапів).

Пройти реєстрацію та більш детально дізнатися про умови форуму можна на офіційній сторінці Hack4energy

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка