В Європі судять за енергетичну неефективність будинків

Суттєвим способом зменшення залежності від імпорту енергоносіїв дає енергоефективність. Тому важливим є те, щоб всі країни ЄС впровадили законодавство для методів швидкого впровадження енергоефективності. Будівництво бере на себе аж 40% споживання енергії, тому в цьому секторі найбільші можливості ощадності, стверджує Гюнтер Отінгер з Європейської комісії, котра відповідає за енергію.

Читайте також: В ОАЕ забороняють продаж ламп розжарювання
                                            
Європейська Комісія викликає Польщу і Австрію в Трибунал Справедливості ЄС у зв’язку з невиконанням зобов’язань цих країн у впровадженні директиви в справі енергетичних характеристик будинків. В кожній країні повинні бути затверджені нормативи мінімальних вимог до енергетичної характеристики всіх будинків, має бути створена система сертифікації і встановлені регулярні перевірки систем обігрівання і кондиціонування. Крім цього, країни ЄС мають забезпечити, щоб до 2021 року всі нові будинки були з нульовим споживання енергії. Такі положення  Директиви мали бути внесені в місцеві закони до 9 липня 2012 року. 

Читайте також: В Шотландии ввели налог на одноразовые пакеты
                       
Подання в Трибунал передбачає вимогу накладення щоденних штрафів у розмірі 96720 євро для Польщі і 39592,80 євро для Австрії. Остаточний розмір штрафів і термін виконання визначить Трибунал. 

Таке подання є другим. Перед цим, 16 квітня 2014 року, передано до Трибуналу вимоги до Фінляндії і Бельгії на основі тієї самої Директиви. Комісія вивчає ситуацію в інших країнах ЄС (Словенія, Нідерланди, Люксембург, Італія, Республіка Чехія), до котрих скеровані зауваження про недотримання вимог Директиви. Трибунал може отримати додаткову роботу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка