В Європі сформують єдині стандарти для електрозаправок

Найближчим часом у Європі з’явиться мережа заправок для електромобілів з єдиними стандартами. З цією метою об’єдналися найбільші європейські оператори станцій, які прагнуть підвищити потужність зарядок і зробити доступнішими, пише Хайтек.

Формуванням єдиної інфраструктури займаються п’ять компаній – голландська Fastned, норвезька Grønn Kontakt, австрійська Smatrics, французька Sodetrel і швейцарська GOtthard FASTcharge. Ці компанії разом мають 500 зарядних станцій у шести країнах Європи, тому хочуть оформити там єдині стандарти вже до кінця року, створивши щось на зразок роумінгу для заправки електромобілів.Крім того, деякі компанії мають намір підвищити швидкість зарядки електрокарів. Fastned підвищить потужність станцій до 300 кВт, а GOtthard недавно ввела в експлуатацію АЗС потужністю 150 кВт.

У розвитку інфраструктури для електромобілів зацікавлені і автовиробники. Зокрема, BMW, Daimler, Ford, Audi і Porsche заявили про створення мережі надшвидких зарядних станцій по всій Європі, які заряджатимуть електромобіль всього за 20 хвилин.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: