В Японії відкрили найбільший завод з виробництва водню

У японському місті Наміє, розташованому на північ від зруйнованої атомної електростанції Фукусіма-Дайічі, запустили водневу станцію на сонячній енергії.

Проект «Фукусімське воднево-енергетичне дослідницьке поле" був реалізований за підтримки уряду та участі Toshiba, Tohoku Electric Power і дистриб'ютора природного газу Iwatani в рамках демонстрації відродження Північно-Східної Японії після руйнівного землетрусу і цунамі 2011 року,

Завод, який відкрили 7 березня, виробляє водень, розкладаючи воду за допомогою електроенергії, згенерованої сонячною електростанцією. Паливо з нульовим рівнем викидів буде доставлятися автоцистернами в такі райони споживання, як Токіо. Передбачається, що воднева станція на сонячній енергії дозволить заправляти щоденно 560 автомобілів на паливних елементах.

Під час ігор водень також буде використовуватися для вироблення електроенергії в місцях проживання та відпочинку в Олімпійських селах.

На даний момент Японія більше витрачає на виробництво відновлюваної енергії, ніж на теплову або ядерну енергетику. "Водень можна виробляти в інших країнах з більш низькими витратами на відновлювану енергію і відправляти в Японію", - сказав виконавчий директор Iwatani Манабу Цуйоші.

Фукусімське воднево-енергетичне дослідницьке поле стане випробувальним полігоном для технологій, розроблених японською державною організацією з розвитку нових енергетичних і промислових технологій. Вартість проекту становить близько $189 млн.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка