В Ужгороді відрили екошколу для дітей

В Ужгороді відрили екологічну школу "В гармонії з природою" для дітей 7-9 років.

Заняття проводяться безкоштовно 1 раз на тиждень громадською організацією «Щасливі діти» у рамках проекту "Вільний простір", який реалізується за підтримки Словацького агентства з міжнародного розвитку та співробітництва SlovakAid, передає Перший

Як зазначають організатори, на другий курс занять було відібрано 17 дітей. 

«Охочих виявилося 64, але кількість місць обмежена, - кажуть у ГО «Щасливі діти». - Групу формували за наступними критеріями: у першу чергу відібрали тих, хто належить до соціально вразливих категорій і "вписується" у вікові рамки 7-9 років, у другу чергу - тих, хто зареєструвався раніше».

Екошкола має на меті залучити дітей до процесу екологічної освіти і виховання, сформувати бережне ставлення до природи, поваги до всього живого. Особливу увагу приділятимуть екологічному стану річок Закарпаття та шкоду завдану надмірним використанням поліетилену та інших побутових відходів.

Заняття передбачають проведення цікавих інтерактивних уроків на екологічну тематику, практичних занять, майстер-класів, проведення дослідів, екскурсій, походів, творчих занять, ігор. Мета цієї програми: залучити дітей до процесу екологічної освіти і виховання, сформувати у них бережне ставлення до природи, поваги до всього живого. Звернути особливу увагу на екологічний стан річок Закарпаття та шкоду, яку їм несе надмірне використання поліетилену та інших побутових відходів.

Як зазначає керівник екошколи "В гармонії з природою" Альона Буліна, заняття допомагають дітям усвідомити зв'язок людини з природою. 

«Навколишній світ важливо цінувати та берегти, - каже вона. - І саме діти можуть змінити споживацьке ставлення до природи на відновлення та збереження".

Заняття проводяться за адресою: вул.Швабська, буд. 64а, щосуботи об 11.00. Другий курс занять екошколи "В гармонії з природою" стартував 24 лютого.

У ГО «Щасливі діти» обіцяють знайти можливість організувати додаткові групи, аби задіяти всіх охочих.  Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка