В Узбекистані збудують сонячний парк потужністю 100 МВт коштом ЄБРР

ЄБРР інвестує 60 мільйонів доларів в сонячний парк Узбекистану потужністю 100 МВт. Фотоелектрична установка буде розміщена в узбецькому районі Навоі розробником із ОАЕ Masdar, інформує PV-magazine.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) погодився фінансувати сонячну електростанцію потужністю 100 МВт. Проект, який інвестор називає одним із перших двох приватних проектів відновлюваної енергетики в країні, належить Nur Navoi Solar Holding і буде реалізований холдингом з ОАЕ Masdar, який належить уряду Абу-Дабі.

До 2031 року Узбекистан орієнтується на встановлення 5 ГВт фотоелектричних потужностей, оскільки країна має на меті покрити 21% своїх потреб у енергії з відновлюваних джерел. В даний час на газ припадає майже 76% енергопотреб, тоді як на мазут та вугілля – 7% та 6% відповідно. Загалом потужність генерації енергії в країні становить близько 12,6 ГВт. Серія запланованих тендерів до 2022 року розпочнеться в рамках цьогорічних закупівель потужністю 1,4 ГВт, які мають на меті забезпечити 600 МВт фотоелектричних потужностей в Джизаку, Самарканді та Сурксондаріо, а також 800 МВт в інших місцях. Тендерну програму, яка присудить успішним розробникам 25-річні угоди про придбання електроенергії, підтримають міжнародні кредитори, включаючи Азіатський банк розвитку, Світовий банк та ЄБРР.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка