Кабмін змінив механізм спецзобов'язань на ринку електроенергії

Кабінет міністрів України вніс зміни у механізм покладання публічних спеціальних зобов'язань() на ринку електроенергії.

Як заявив представник президента в КМУ Андрій Герус, уряд прийняв новий ПСЗ - механізм, який дозволяє забезпечувати дешевою електроенергією населення, на засіданні сьогодні, 21 серпня, передає LIGA.net.

"90% «Енергоатому» і 35% «Укргідроенерго» продається за спецзобов'язаннями, - повідомив він. - "Зеленим" платить ДП «Гарантований покупець» зі свого прибутку (більшу частину)".

За його словами, таке рішення дозволить знизити вартість електроенергії на 21 коп/кВт-год для всіх кінцевих не побутових споживачів, включаючи бюджетні установи, а також середній і великий бізнес. «Основні позиції були узгоджені з Міністром енергетики Ігорем Насаликом на нараді з президентом Володимиром Зеленським», - уточнив Андрій Герус.

За оцінкою експертів, введений з 1 липня ринок електроенергії має численні недоробки, оскільки спочатку уряд ввів ПСЗ, щоб забезпечити дешевою електроенергією населення, потім нове "ПСЗ", щоб забезпечити виплати "зеленій" енергетиці, а тепер ще одне "ПСЗ", щоб знизити тарифи на електроенергію для промисловості.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка