В Україні запускають виробництво біорозкладної агроплівки

На початку цього року на українському заводі IMMER Ukrplastic планують запустити випуск біорозкладної агроплівки для мульчування ґрунту. Плівку застосовують в органічному і традиційному землеробстві для вирощування овочів та зернових культур, повідомляє ucab.ua.

Агроплівка повністю розкладається і не залишає слідів у ґрунті вже через 6 місяців від початку укладання. Крім того, така плівка підвищує врожайність: вона перешкоджає швидкому випаровуванню вологи з ґрунту і покращує мікроклімат в зоні посадок, що критично важливо в контексті мінливих агрокліматичних ресурсів країни. Підходить авгроплівка і для органічного землеробства, адже підвищує врожайність без засобів захисту рослин і охороняє посіви від птахів. Біорозкладну плівку після використання не треба збирати і утилізовувати, що економить ресурси виробника.

«Розроблена нами біорозкладна плівка є екологічним і ефективним рішенням, яке підвищує врожайність і сприяє кращому розвитку сільськогосподарських культур. Ми впевнені, наша розробка стане гідним внеском у сталий розвиток аграрного виробництва», – розповідає президент IMMER Group Ірина Мірошник.

В залежності від сільськогосподарської культури та умов можна індивідуально підібрати фізичні параметри, товщину плівки і ширину рулонів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка