В Україні заборонили використовувати для електрогенерації мазут з вмістом сірки понад 1%

З 1 січня 2018 року в Україні почала діяти заборона на виробництво, а також використання електростанціями і котельнями мазуту з вмістом сірки понад 1%.

Відповідне рішення прийнято у рамках дотримання екологічних стандартів ЄС і виконання зобов'язань України про приєднання до Енергетичного співтовариства, передає Інтерфакс

Раніше заборона спалювання паливного мазуту з вмістом сірки понад 1% повинна була запрацювати з 1 січня 2017 року. Однак в кінці грудня 2016 року Кабінет міністрів України вніс зміни в технічний регламент вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив продовживши до 31 грудня 2017 року виробництво і споживання котельного палива (мазуту) з вмістом сірки понад 1% для його використання теплоелектростанціями (ТЕС), теплоелектроцентралями (ТЕЦ) та котельнями в стаціонарних теплових та енергетичних установках.

Продовження виробництва і споживання паливного мазуту з вмістом сірки більше 1% до 2018 року було пов'язане з необхідністю забезпечення накопичення потрібних обсягів мазуту електростанціями для стабільного проходження зими.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка