В Україні з’явився онлайн-калькулятор для визначення рівня енергоефективності адмінбудівель

В Україні запустили онлайн-калькулятор для розрахунку рівня енергоефективності адміністративних будівель.

Ресурс презентували в рамках Форуму «Енергомодернізація адмінбудівель в Україні: практики та виклики», який відбувся у Києві 7 листопада, передає decentralization.gov.ua

«Це інструмент, завдяки якому громада може розрахувати рівень енергоефективності ЦНАП та інших адмінбудівель, а також дізнатися про заходи, які допоможуть заощадити витрати на утримання таких будівель без шкоди для комфорту відвідувачів», - йдеться у повідомленні.

Калькулятор доступний за посиланням: https://tsnap.ulead.org.ua/energy/

Також в рамках Форуму було презентовано посібник «Кращі практики та поради щодо створення енергоефективних ЦНАП в ОТГ» (ЗАВАНТАЖИТИ), розроблений провідними українськими та шведськими експертами Програми «U-LEAD з Європою».

«Співпраця шведських та українських експертів стала основою для створення спільного посібника, який надає зрозумілі рекомендації громадам щодо створення енергоефективних ЦНАП та інших адмінбудівель, - зазначила Сусанна Делланс, програмний директор «U-LEAD з Європою» від Sida. - Кожна громада знайде у посібнику корисні поради, які допоможуть мінімізувати витрати енергії та заощадити бюджетні кошти».

Під час Форуму «Енергомодернізація адмінбудівель в Україні» учасники обговорили державні стратегії модернізації адмінбудівель, можливості співпраці між громадами та громадським сектором у сфері зелених технологій, а також дізналися про кращі практики впровадження енергоефективних технологій у Швеції та в українських громадах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: