В Україні з'явиться сайт про стан забруднення довкілля

В Україні з'явиться спеціальний сайт про стан забруднення довкілля навколо промислових підприємств. У Києві Міністерство екології, департамент екології Львівської облдержадміністрації та благодійна організація Екологія-Право-Людина підписали меморандум про співпрацю для створення такої інтегрованої системи, повідомляють fakty.ictv.ua.

«Це буде безкоштовно. Будуть різні режими доступу згідно з національним законодавством. Кожен громадянин, зайшовши в цю систему, побачить який стан довкілля в тому районі, регіоні, місті, селі, селищі де він живе, - розповідає виконавчий директор міжнародної благодійної організації Екологія-Праро-Людина Олена Кравченко.

На сайті можна буде знайти будь-який населений пункт чи підприємство і побачити перелік його викидів. Такі сайти вже існують у Польщі та Швеції. Активісти сподіваються, що людям буде легше визначитися, де краще жити, де саджати рослини та створювати виробництва. А місцева влада матиме більше інформації для дозвільних документів.

«Це початковий проект, пілотний. Ми будемо намагатись інтегровано підходити до екологічної інформації. Іншого такого проекту в Україні немає, - розповідає в. о. міністра екології та природних ресурсів України Ганна Вронська».

Натомість, сумлінні підприємства зможуть себе позитивно зарекомендувати не лише в Україні, а й у світі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка