В Україні видано 412 атестати для сертифікації енергоефективності будівель та обстеження інженерних систем

У липні-грудні 2018 року в Україні видано 412 кваліфікаційних атестати для проведення сертифікації енергоефективності будівель та обстеження інженерних систем.

За словами голови Держенергоефективності Сергія Савчука, такі показники яскраво відображають високий інтерес енергоаудиторів до процесу впровадження енергетичної сертифікації будівель, передає saee.gov.ua.

«На даний момент видано 412 кваліфікаційних атестатів, з яких 246 – за напрямком «сертифікація енергетичної ефективності будівлі», а 166 – за нампямком «обстеження інженерних систем», - зазначає він. – При цьому у грудні було видано 262 атестати, що майже у 3 рази більше, ніж у листопаді(150)».


Сьогодні пройшли незалежну атестацію та підтвердили свою кваліфікацію 252 енергоаудитори, 160 з яких за двома напрямами.

«Закликаю заклади вищої освіти започатковувати навчальні програми для енергоаудиторів, а всіх охочих подавати заявки на відповідні курси та проходити атестацію, щоб зайняти гідне місце на ринку, - наголосив Сергій Савчук. – Так ми зможемо активно розвивати напрям сертифікації енергоефективності будівель, підвищимо конкуренцію на цьому ринку та стимулюємо впровадження енергоефективних заходів у будівлях».

Держенергоефективності разом із 39 закладами вищої освіти активно працює над формуванням ринку висококваліфікованих енергоаудиторів, які матимуть право проводити сертифікацію енергоефективності будівель. У тісній роботі з університетами та академіями створено 29 атестаційних комісій та запроваджено навчання у 21 закладі вищої освіти.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка