В Україні вперше пройде хакатон сталих інновацій Circular Economy Hackathon!

14-15 жовтня в Києві пройде перший хакатон по круговій економіці Circular Economy Hackathon, який об'єднає молодих українських винахідників та відповідальний бізнес. Всього лише за 45 годин учасники створять екологічно інноваційні проекти, які перевернуть наші уявлення про еко-дизайн пакування, сприятимуть сповільненню утворення нових відходів та зменшать використання викопних ресурсів.


Світові тенденції демонструють, що принцип лінійної економіки “бери-роби-викидай”, не може дальше продовжувати існувати. Продукти та матеріали повинні бути створенні таким чином, щоб у подальшому їх можна було назад повернути у цикл виробництва. Лише запровадивши ідеї кругової економіки можна забезпечити сталий розвиток економік світу.

"Україна на цьому шляху не може залишатися осторонь. Саме тому дуже важливо створювати подібні площадки, де можна було б кожному представити свої інноваційні розробки та відразу почути реальний зворотній зв'язок про них від бізнесу та людей з досвідом запуску нових проектів," - зазначають у громадській організації ReThink, яка виступила організатором Circular Economy Hackathon

Своїм досвідом з  учасниками хакатону поділяться  гуру кругової економіки у світі та українські експерти, а менторами, суддями будуть керівники провідних  компаній, які працюють на українському ринку. Зокрема, вперше в Україну приїде дослідниця в сфері кругової економіки, підприємець Dr. Els Leclercq, яка є науковим співпробітником Delft University of Technology та AMS (Amsterdam Institute for Advanced Metropolitan Solutions). Rasa Tumaseviciute з Вільнюса - поділиться досвідом переходу на кругову економіку NASDAQ (How I made NASDAQ circular?), а Роман Зінченко розкаже які вже є українські розробки у даному напрямі. 

Онлайн-трансляцію лекторію можна буде переглянути на сторінці Facebook громадської організації ReThink (https://www.facebook.com/ReThinkUkraine/)

Партнери заходу: IFC, State Secretariat for Economic Affairs SECO, Укргазбанк, Baker Tilly, Молочна компанія “Галичина”, Агрохолдинг “Мрія”, Посольство Королівства Нідерландів в Україні, авіакомпанія KLM, Unilever, УАВЕ, Circular Economy Club Kyiv.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка