В Україні створили мапу благодійних організацій, які приймають вживані речі

В Україні створили інтерактивну мапу благодійних організацій, які приймають вживані, але ще придатні для використання речі.

Helpmap.io створив Олександр разом з товаришем.

«Багато людей не знає куди подіти одяг, іграшки, книжки, інші предмети вжитку, а багато благодійних організацій потребує речей, - розповідає Олександр. - Аби допомогти обидвом сторонам, створив з товаришем інтерактивну мапу благодійних організацій, куди можна віднести непотрібні у господарстві речі».

На мапі можна знайти найближчі благодійні організації. «Можна подарувати речам друге життя і допомогти тим, кому вони стануть в нагоді, - каже Олександр. – Приймають від іграшок для будинку дитини до книжок в бібліотеку, якщо не впевнені, чи знадобиться організації конкретна річ - передзвоніть і запитайте: загальне правило для вживаних речей - чи було б вам зручно подарувати цю річ друзям або члену сім'ї?».

Зараз на мапі вже позначені близько тисячі організацій по всій Україні, продовжує засновник Helpmap.io. «Щодня на нашій мапі з’являються нові благодійні організації, - розповідає Олександр. - Користувачі, як на вікіпедії, самостійно додають нову інформацію».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: