В Україні створили базу ОСББ зацікавлених підвищувати енергоефективність за ЕСКО-угодами

В Україні створили базу об'єднань співвласників багатоквартирних будинків зацікавлених підвищувати енергоефективність житла за енергосервісними контрактами.

Дані про потенційні об’єкти енергосервісу опублікувало на сайті Держенергоефективності, передає saee.gov.ua.

База була створена на основі показників енергоспоживання 100 ОСББ, які заявили про готовність співпрацювати з ЕСКО-інвесторами після інформаційно-роз’яснювальної кампанії щодо переваг енергосервісу, проведеної протягом літа у 8 областях Агенством спільно з Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні. 

«Зараз ЕСКО-інвестори можуть ознайомитися з енергетичними характеристиками різних ОСББ та обрати найбільш економічно привабливі об’єкти для реалізації проектів з утеплення», - зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Згідно з енергосервісним договором, компанія впроваджує за власні кошти енергоефективні заходи, гарантуючи конкретну економію енергоресурсів, а ОСББ, у свою чергу, здійснює всі платежі на користь ЕСКО-компанії лише за умови досягнення зазначеної економії. 

Як результат, окрім зменшення комунальних рахунків, мешканці термомодернізованих багатоповерхівок отримують комфорт і затишок в оселях, а вартість квартир зростає у ціні. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка