В Україні стартує конкурс зелених бізнес-ідей ClimateLaunchpad 2018

Українська мережа енергетичних інновацій Greencubator оголосила про старт прийому заявок для участі у новому циклі міжнародного конкурсу зелених бізнес-ідей ClimateLaunchpad, який підтримує стартапи зі всього світу та допомагає втілити інноваційні технології для скорочення викидів парникових газів.

Найкращі заявники спершу навчатимуться два дні в буткемпі, де їхнім ментором буде людина, яка вже встигла заявити про себе на ринку зелених технологій. В 2017 році ментором виступав Рон Бломерс, засновник бізнес-акселератора Start-U-Up, який успішно вивів на світовий ринок продукти понад 10 інноваційних компаній, що починали зі стартапів.

Після буткемпу відбудуться шість тренінгових сесій, на яких учасників готуватимуть до національного фіналу. За його результатами топ-3 команди вирушать на Міжнародний Ґранд-фінал у листопаді 2018 року. Ці три команди будуть змагатимуться із представниками щонайменше 35 країн за нагороди розміром від €2 500 до €10 000. Топ-10 команд Ґранд-фіналу запросять до акселераційної програми Climate-KIC, яка надає підтримку для комерціалізації зелених інновацій. У 2017 році таку нагоду отримала українська компанія Go To-U, яка працює над розбудовою мережі зарядних станцій для електромобілів.

Конкурс ClimateLaunchpad було засновано у 2014 році європейською мережею кліматичних інновацій Climate-KIC. На сьогодні цей конкурс є найбільшим у світі майданчиком для зелених стартапів. Торік до змагання приєдналися Австралія, Кенія, Індія, Азербайджан, а загалом організаторам надійшло понад 1000 ідей. У 2017 році головну перемогу здобула кенійська команда, яка виготовляє біопаливо з фруктових відходів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка