В Україні стартував фото-конкурс на екологічну тематику

В Україні стартував фото-конкурс присвячений екологічним проблемам #eсоokо.

Показати наслідки змін клімату через фотографію закликає Docudays UA в рамках заходу організованого за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні та у партнерстві з ГO "Українська молодіжна кліматична асоціація", передає Greencubator.info

Організаторів надихнув фотопроект #EveryDayClimateChange - Instagram-стрічка, у якій понад сорок фотографів з п'яти континентів щодня розповідають про наслідки глобального потепління в усьому світі.

Конкурс #ecоokо покликаний привернути увагу активних громадян та громадянок України не лише до загальної проблеми змін клімату, а й до конкретних негативних впливів людської діяльності на навколишнє середовище.

«Ми вирішили поєднати фотографію, екоактивізм та соціальні мережі у демонстрації та боротьбі з наслідками змін клімату, - говорять у Docudays UA. – Нинішні процеси вимагають рішучої та спільної протидії».

Участь у конкурсі можуть взяти користувачі платформи Instagram, опублікувавши на Instagram-платформі із хештегами #eсоokо та #DocudaysUA фотографії, що документують шкідливий вплив людської діяльності на довкілля в Україні та/або показують шляхи вирішення екологічних проблем, з детальним письмовим обгрунтуванням.

Фотографії, присвячені екологічним проблемам, прийматимуться до 28 лютого 2017 року.

Найкращі фотороботи будуть представлені на виставці у рамках Docudays UA-2017, а їх автори отримають приємні сюрпризи від команди фестивалю. На переможця, якого оголосять на закритті фестивалю, отримає спеціальний приз від партнерів конкурсу.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка