В Україні спростили вимоги до експертизи проектів вітряних станцій

В Україні спростили процедуру експертизи проектів будівництва вітроелектростанцій та віднесли їх до класу об’єктів, які мають незначні наслідки на навколишнє середовище.

Про це йдеться у законі «Про внесення змін у деякі закони України щодо інвестиційної привабливості будівництва об'єктів відновлюваної енергетики» (проект № 8015), прийнятому на ранковому засіданні ВР 4 вересня, передає jurliga.ligazakon.ua.

Так, при визначенні класу наслідків (відповідальності) об'єктів будівництва для здоров'я і життя людей, які не можуть бути віднесені до незначних наслідків (СС1), не будуть включати в розрахунок збитків «збитки замовників будівництва, які будують об'єкти без залучення коштів державного або місцевого бюджетів, кредитних коштів, наданих під державні гарантії, коштів державних і комунальних підприємств, бюджетних установ».

Змінами також виключені з класу середніх наслідків СС2 об'єкти, які виробляють електричну енергію з енергії вітру» (за умови позитивного висновку уповноваженого органу з оцінки впливу на навколишнє середовище), і віднесені до класу СС1 - незначні наслідки.

Зміни повинні забезпечити реалізацію Енергетичної стратегії України на період до 2030 року. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка