В Україні розробили унікальну “розумну” електромобільну зарядку з 4G

Стартап з Києва, який відомий своїм хмарним сервісом для мереж зарядних станцій, представив “розумну” зарядку власної розробки, яка по інноваційності перевершує більшість топових іноземних аналогів.

Зарядна станція ChargeX SC3211 - це перша українська OCPP-сумісна зарядна станція, яка сертифікована по европейським стандартам. Зарядна станція повністю вироблена в Україні, а компоненти, які забезпечують силову частину - з Європи.

Станція підтримує найсучасніший протокол OCPP 1.6, але сконструйована таким чином, що на програмному рівні може онлайн оновитися до наступного покоління протоколів - OCPP 2.0., який ще знаходиться в стадії розробки в Open Charge Alliance.

Зарядна станція підтримує стандарт 4G. А завдяки вбудованому Wi-Fi модулю, зарядна станція може роздавати високошвидкісний Інтернет.

Для зарядних станцій у публічних місцях є опція вбудованої камери, яка дозволить користувачам ще у дорозі до зарядної станції перевірити, чи вільне паркомісце біля зарядки.

Окрім цього, в якості зарядного порту використовується унікальна для України “розетка” від Mennekes, яка має максимальний рівень захисту та дозволяє користувачам підключати штекер лише однією рукою:


На всіх зарядних станціях ChargeX безкоштовно налаштовується хмарний сервіс OnCharge, який дозволяє віддалено керувати станцією. З першого ж дня можливо також підключити опцію білінгу, отримуючи таким чином прибуток від користування станцією.

Якщо використовувати дану станцію для бізнесу (послуга платної підзарядки електромобіля), то термін окупності такої станції становить від 1,8 до 3 років. 

Придбати зарядну станцію можна в офіційного представника в Україні - компанії Faraday.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка