В Україні зробили 3D-візуалізацію корабля-заводу з переробки сміття в океані

Творча група NiceCube з Миколаєва зробила 3D-візуалізацію проекту розміщення сміттєпереробного заводу прямо на борту корабля.

Приклад технічної візуалізації миколаївці використали при створенні презентаційних матеріалів для компанії Oceanpolimers, йдеться у дописі на сторінці Facebook.


«За основу взятий старий корабель та обладнаний плазмовою установкою для піролізу (теплова деградація - "розчинення вогнем") органічних та неорганічних речовин, виловлених на поверхні водойми, - зазначають автори проекту. – Судно збиратиме пластик та інше сміття, висушуватиме, подрібнюватиме і готуватиме його для подальших трансформацій, перероблене сміття зберігатиметься як чистий синтетичний газ, що використовуватиметься для подачі палива на човні».


Сміттєпереробні кораблі зможуть плавати океанами, річками та навіть озерами, зазначають розробники."Наша технологія позбавить дорогих зборів та транспортування, а натомість дозволить значно заощаджувати на експлуатації та зменшить викиди вуглекислого газу, - зазначили в Ocean Polymers. - Використовуючи технологію Plasma Enhanced Melter, будемо виробляти цінні продукти, такі як синтетичний газ, рідке паливо і тверді агрегати".Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: