В Україні приймають заявки на участь у найбільшому клінтек конкурсі Європи

Найбільший європейський конкурс кліматичних ідей ClimateLaunchpad до 28 травня прийматиме заявки від українців. Взяти участь у конкурсі може кожен, хто має цікаву ідею в сфері чистих технологій та хоче стати підприємцем. Конкурс має на меті прокласти швидкий шлях від «зелених» бізнес-ідей до динамічних компаній.

Минулого року в ClimateLaunchpad відібрали 12 команд, три з яких представили Україну на міжнародному фіналі в Таллінні. Серед минулорічних команда Sirocco (зараз будує свій перший прототип вертикальних вітряків) та команда Zamza, що готує печиво з жуків та багато інших цікавих проектів. Клінтек конкурс проводиться з 2014 року, а вже у 2015-му було подано 738 ідей, 80 з яких стали фіналістами.

В Україні конкурс охоплює: ClimateLaunchpad Bootcamp в Києві 16-17 червня – під керівництвом Рона Бломерса, 6 тренінгових сесій щодо розвитку бізнесу, розробки бізнес-моделі, виходу на цільові ринки. На початку вересня відбудеться національний фінал, де перед журі будуть представлені бізнес-ідеї. Трійка найкращих команд з України візьмуть участь у фіналі конкурсу, який відбудеться в жовтні на Кіпрі. Також українці матимуть доступ до програми акселерації Climate-KIC Accelerator для топ-10 команд з Європи. Призовий фонд для трійки переможців з усієї Європи становить 2500, 5000 та 10 000 євро.

Заявки прийматимуться за умов, якщо ви ще не почали свій бізнес (чи компанія була зареєстрована менше року тому); ви залучили не більше € 200,000 загальних інвестицій; ви ще не почали комерційний продаж свого продукту, рішення або прототипу. Bootcamp, презентації та основна кількість освітніх матеріалів буде англійською мовою.

Із запитаннями учасникам радять звертатися до Ольги Трутень на olha@greencubator.info, а можливим спонсорам конкурсу – до Романа Зінченка на roman@greenucbator.info.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: