В Україні проводять конкурс на отримання грантів за інновації в сфері захисту навколишнього середовища

Для тих, хто має цікавий проект, пов'язаний з інноваціями в сфері захисту навколишнього середовища, але не має коштів на його реалізацію, Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва оголосив конкурс на отримання гранту.

Прийом заявок вже почався і триватиме до 17.00 16 грудня 2016 року. Кандидати-переможці отримають безповоротну фінансову допомогу розміром не більш ніж $50 тис. у гривневому еквіваленті. Однак головна умова отримання коштів, щоб власна фінансова участь здобувача становила не менше суми фінансової підтримки з боку Проекту (1 : 1).

Географія конкурсу: Херсонська, Одеська, Миколаївська та Запорізька області, а також міста Київ, Львів та Дніпро.Конкурс підтримуватиме ті рішення в сфері захисту навколишнього середовища, які представляють цінність для виробництва плодоовочевої продукції і післязбиральної обробки. Ініціативи мають бути спрямовані на створення доданої вартості за допомогою використання інноваційних рішень, послуг та практик.

Ідеальні кандидати – офіційно зареєстровані фермери, малі та середні підприємці. Грант виділятиметься не на науково-дослідницьку діяльність, а для можливості протестувати на практиці інноваційні рішення щодо захисту навколишнього середовища. Також перевагу матимуть ті кандидати, що запропонують рішення, що можуть використовуватися іншими і мають довгострокову цінність.

Усі питання та матеріали надсилати за адресою uhbdp.app@meda.org.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: