В Україні презентували будівельну черепицю, що здатна виробляти електроенергію

Торговельне представництво в Україні концерну TEGOLA Canadese (виробництво будматеріалів)  презентувало нещодавно цікаву альтернативу сонячним панелям, які встановлюють на дахах будинків. Представники компанії радять використовувати бітумну фотогальванічну черепицю власного виробництва, що здатна виробляти електроенергію, повідомляє ресурс Рrofidom.com.ua.

В компанії Tegola вирішили «схрестити» покрівельні елементи і сонячні батареї. Так з'явилася нова, так звана, фотогальванічна черепиця «Тегосолар», яка може трансформувати сонячну енергію в електроенергію, використовуючи «фотоелектричний ефект».

Черепиця «Тегосолар» складається з фотогальванічного елемента, закріпленого на бітумній основі. Замовнику її поставляють з усіма необхідними комплектуючими, що забезпечують безпеку сполучних кабелів.


До основних переваг свого винаходу фахівці Tegola відносять високу продуктивність черепиці, яка може виробляти енергію і при розсіяному світлі (під час хмарної погоди її продуктивність складає 60-65%). Також завдяки потрійному з'єднанню аморфного кремнію, фотогальванічна черепиця виробляє більшу кількість енергії в порівнянні з традиційними сонячними панелями з моно- і полікристалічного кремнію.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка