В Україні планують виробляти біогаз із м’ясних відходів

Європейські інвестори планують запровадити на Львівщині унікальну технологію видобутку альтернативного палива. 

Голландсько-польська компанія «Van Ansem Group» планує відкрити у Львівській області завод з утилізації м'ясних відходів. Про це повідомив представник компанії Герман Нордман на зустрічі з головою Львівської обласної ради Петром Колодієм.  Львівщина – той регіон, який є цікавим для європейських інвесторів передусім з огляду на наявну сировинну базу, адже тут працюють багато птахофабрик і м'ясокомбінатів, що невід'ємно пов'язано з діяльністю компанії, повідомляє zaxid.net.

Інвестиційний проект компанії «Van Ansem Group»  передбачає виробництво біогазу з м'ясних відходів. Як відомо, біогаз складається з 50 — 80% метану й 50 — 20% вуглекислого газу. Біомасу, призначену для виробництва біогазу, можна одержувати з харчових і промислових (із органічної сировини) відходів. Саме тому  в якості сировини для виробництва біогазу можна використовувати майже усі відходи м’ясопереробки.  

Використання в м’ясопереробній промисловості біоенергетичних установок дозволить одночасно вирішити найважливіші проблеми: екологічну (повна утилізація органічних відходів), енергетичну (одержання й утилізація біогазу), соціальну (створення нових робочих місць) та економічну (одержання прибутку від використання біогазу). 

За підсумками переговорів з європейськими інвесторами  було домовлено, що представники «Van Ansem Group» підготують матеріали щодо проекту, зокрема, щодо технічних умов його реалізації. Зі свого боку керівництво обласної ради висловило зацікавленість у співпраці на умовах, які були б взаємовигідними як для жителів області, так і для інвесторів.

Читайте також: 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка