В Україні оновили онлайн-карту потенційних ВДЕ-проектів: вже розміщено понад 50 проектів на суму 1,2 млрд євро

В Україні оновили інтерактивну карту потенційних проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності. 

Новий веб-сайт UA MAP 2.0., ініційований ГО «Всеукраїнська Агенція Інвестицій та Сталого Розвитку» та розроблений за підтримки Данського енергетичного агентства та Українсько-данського енергетичного центру (УДЕЦ), запускає Держенергоефективності, передає saee.gov.ua

Веб-ресурс працює у вільному доступі для потенційних інвесторів, ініціаторів та всіх зацікавлених у розвитку проектів відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні.

Як зазначає голова Держенергоефективності Сергій Савчук, зараз на карті зазначено більше 50 проектів на суму 1,2 млрд євро. 
«UA MAP 2.0 дозволяє додавати потенційні проекти за оновленою формою, яка розроблена відповідно до основних вимог міжнародних фінансових організацій, - пояснив він. - Представники бізнесу повинні розміщувати на карті потенційні проекти, щоб інвестор з будь-якої країни світу зміг ознайомитися із пропозиціями, проаналізувати їх та прийняти рішення щодо входження на український ринок». 

У рубриці «Фасилітація проектів» на сайті UA MAP 2.0 підприємці та інвестори зможуть переглянути корисні електронні брошури щодо реалізації «зелених» проектів та фінансових програм, зокрема, покрокову інструкцію з реалізації проектів відновлюваної енергетики за «зеленим» тарифом, проектів виробництва та продажу еплової енергії з біомаси, ключові міжнародні джерела фінансування. 

Наразі база проектів оновлюється та працює у тестовому режимі. Щоб додати проект, необхідно зареєструватися в базі UA MAP за формою реєстрації на головній сторінці веб-сайту www.uamap.org.ua.

Проект UA MAP 2.0  був реалізований у співпраці з Проектом GIZ «Створення енергетичних агентств в Україні». 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка