В Україні мають намір зводити лише енергоефективні будинки

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України планує впровадити норму про спорудження житлових будинків із класом енергоефективності не нижче ніж "С".

Як зазначив заступник міністра регіонального розвитку Льва Парцхаладзе, відповідні зміни планується внести до державних будівельних норм (ДБН), передає Інтерфакс-Україна

"23 липня минулого року набув чинності важливий для енергонезалежності України закон про енергоефективність будівель, який впроваджує європейські вимоги до енергозбереження і вводить класи енергоефективності будівель від A до G, - пояснює він. - Тому під час поновлення ДБН про житлові будинки ці зміни також мають бути враховані".

У проекті ДБН закріплено обов'язкове проектування житлових будинків і вбудованих приміщень із класом енергоефективності не нижче ніж "С", а також з урахуванням вимог ДБН В.2.6-31:2016 "Теплова ізоляція будинків".

Нові державні будівельні норми про впровадження європейських вимог до теплоізоляції фасадів, що дають змогу економити до 15% тепла щорічно, набули чинності з 1 грудня 2018 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка