В Україні кожне міністерство зможе витратити на купівлю електромобілів 1,2 млн грн

Кожне міністерство України має можливість витратити на придбання електромобілів максимум 1,2 млн гривень без обмежень у кількості.

Про це йдеться у внесених за ініціативою Мінекоенерго та Мінінфраструктури, Кабінетом Міністрів України змінах до постанов КМУ від 4 квітня 2001 р. № 332 та від 26 грудня 2011 р. № 1399", які розширюють можливості використання електромобілів для державних органів, установ та організацій, передає menr.gov.ua

«У кожного Міністерства та центральних органів виконавчої влади, відповідно до підзаконних нормативних актів є можливість придбати автомобілі в межах 1,2 млн та – 900 тис. грн. відповідно, але існує обмеження щодо кількості, і для міністерств – це лише 1 машина, - зазначають у відомстві. – Відповідно до внесених змін, останнє обмеження може не застосовуватись у випадку купівлі за кошти міністерства або відомства електрокару, що споживає значно менше палива, за відповідним дозволом Мінфіну».

Поступове збільшення частки електромобілів в структурі українського автопарку сприятиме зменшенню викидів вуглецю, покращенню стану довкілля та підвищенню енергетичної безпеки України, переконані у відомстві.

«Машини на електричній тязі дозволять відмовитися від використання імпортованих енергоносіїв на користь виробленої всередині країни електроенергії, - йдеться у повідомленні. – Зміни внесені до двох постанов також спрямовані на дотримання умов ратифікованої Верховною Радою України Паризької кліматичної угоди, покликаної протидіяти глобальним змінам клімату».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: