В Україні хочуть бензинові "маршрутки" переробляти на електричні

Сьогодні у столиці відбулась презентація електробусу перероблено зі звичайного «Богдана А091» ентузіастами з Волині. 

Експериментальний зразок днями був представлений у Луцьку, а сьогодні вже прибув на оглядини до Києва. Директор автотранспортного підприємства «Санрайз» та розробники впевнені, що такого роду перевтілення здатні замінити звичайні «маршрутки» у містах України. 


Електробус здатен проїхати без підзарядки близько 250 кілометрів, а максимальна швидкість обмежується 80 км/год. Повна зарядка від мережі 220В займає 10 годин, а від 380В 4 - 4,5 години. Директор «Санрайз» Юрій Девицький розповів, що термін служби АКБ та двох електромоторів, загальною потужністю 120 кВт, складає близько 10 років. Вартість такого силового агрегату 14 тисяч гривень.

Девицький розповідає, що потужності «Санрайз» дозволять переобладнувати близько 10 автобусів на місяць, а перший серійний екземпляр з’явиться вже у 2015 році. За словами Миколи Голева, що є співінвестором проекту, Львівський автобусний завод та корпорація Богдан розглядають випуск електробусів у новому кузові. Покупка такого електробусу повинна окупитись за 2,5 роки. 


Голев розказує, що робота буде проводитись у трьох напрямках: виробництво нових електроавтобусів, використання вітчизняних кузовів для встановлення електричного обладнання та переобладнання старих автобусів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: