В Україні два виші оголосили тендери на проведення енергоефективних заходів

Київський національний університет ім. Т. Шевченка та Вінницький коледж Національного університету харчових технологій оголосили ЕСКО-тендери на проведення енергоефективних заходів.

Вони стали першими закладами вищої освіти, які розмістили свої пропозиції у системі електронних публічних закупівель "PROZORRO", передає Урядовий портал.

Зокрема, КНУ ім. Т. Шевченка оголосив ЕСКО-тендери на проведення енергоефективних заходів у 9 об'єктах. Підвищити енергоефективність за енергосервісними договорами виш має намір у гуртожитках, навчальних корпусах, бібліотеках та комплексі будівель ботанічного саду університету.

ЕСКО в університетах - один з ключових напрямів, які розвиває Держенергоефективності спільно з Міністерством освіти і науки України у рамках укладеного Меморандуму.

"Цьогоріч ми проводили масштабний семінар для близько 200 представників закладів вищої освіти, яким розповідали про переваги ЕСКО-проектів, - прокоментував голова Держенергоефективності Сергій Савчук. – Тепер спостерігаємо практичні кроки».

Держенергоефективності узагальнило інформацію щодо енергоспоживання 150 університетів та сформувало базу потенційних ЕСКО-об'єктів.

Сергій Савчук нагадав, що енергосервіс дозволить впровадити енергоефективні заходи у зазначених будівлях за рахунок приватних інвестицій; заощадити значні суми коштів на комунальних платежах; створити комфортні умови навчання і перебування для студентів та викладачів.

Кінцева дата подання тендерних пропозицій - 19 листопада цього року. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка