В Україні будуть збирати вітрогенератори Vestas

Миколаївський завод «Океан» та датська фірма Vestas в минулому році реалізували пілотний проект у галузі вітроенергетики. Проект передбачено складання компонентів вітрогенеруючих установок на українському підприємстві після того, як ці частини доставили морським шляхом. Суть в тому, що сучасні «вітряки» це величезні інженерні споруди, котрі мають досить великі розміри, котрі не дозволяють їх перевозити іншими видами транспорту.
Потужність вітрогенератора складає 3 МВт, а всього задіяно 7 комплектів, котрі будуть встановлені на одній з вітроелектростанцій на півдні України.


В Україні діє «зелений» тариф для виробників електроенергії, котрі використовують відновлювальні джерела, в т.ч. вітер. Зібрані компоненти пройшли сертифікацію і отримали добро для вказаного тарифу.
Датські спеціалісти переконалися в тому, що рівень та умови виробництва на «Океані» дозволяють подальшу співпрацю в цій галузі. Планують налагодити на заводі повний виробничий цикл окремих компонентів, в тому числі виготовлення башень для вітряків. 
Вигідне географічне розміщення заводу «Океан», а також технічна можливість приймання і відвантаження великогабаритних і особливо важких компонентів вітрогенераторів, дозволяють датчанам успішно вирішувати логістичні задачі при впровадженні проектів в Україні.

Читайте також: Створено перший вітрогенератор без лопатей
Так заклалася успішна співпраця українського заводу «Океан», котрий заснований в 1951 році та датської Vestas, котра заснована в 1898 році, а з 1980 року виготовляє вітрогенератори. Вітротурбіни датчан працюють в Україні і ще в 65 країнах світу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка