В Україні атестовано понад 1500 аудиторів для сертифікації енергоефективності будівель та інженерних систем

В Україні видано 1509 атестатів енергоаудиторам для сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем.

Зокрема, у жовтні атестовано 141 фахівця, що утричі більше, ніж у вересні, передає saee.gov.ua

На даний момент видано 846 атестатів для енергоаудиторів та 663 – для фахівців з обстеження інженерних систем.

Зараз укладено 44 угоди про співробітництво Держенергоефективності із університетами та академіями; запроваджено навчання у 30 закладах вищої освіти; створено 43 комісії для атестації енергоаудиторів.

"Ми продовжуємо налагоджувати тісну співпрацю із університетами та академіями щодо впровадження навчальних програм для підготовки енергоаудиторів, а також відповідних атестаційних комісій", - повідомив голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Атестовані енергоаудитори вже працюють на новому ринку послуг із сертифікації енергоефективності будівель. Так, із вересня 2018 року і по сьогодні енергоаудиторами видано та внесено до бази даних понад 700 сертифікатів (http://saee.gov.ua/uk/content/energy- certificate). Найбільший попит на ці послуги зафіксовано у Полтавській, Рівненській, Львівській областях.

Держенергоефективності оновлює базу атестованих енергоаудиторів (http://saee.gov.ua/uk/content/energy-auditors- attestation).

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка