В Україні атестовано перших енергоаудиторів із сертифікації енергоефективності будівель

В Україні вже 18 фахівців отримали право проводити енергетичну сертифікацію будівель та обстеження інженерних систем будівель.

Базу атестованих енергоаудиторів опубліковало на своєму сайті Держенергоефективності, передає adm.dp.gov.ua.

Перші в Україні комісії для атестації енергоаудиторів були створені у Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА) та Запорізькій державній інженерній академії.

Так, за результатами першої атестації енергоаудиторів у КНУБА право проводити енергетичну сертифікацію будівель та обстеження інженерних систем будівель отримали 5 фахівців. Агентство спільно з університетом вже розробило зразки тестових та ситуаційних завдань для атестації енергоаудиторів.

Примітно, що сертифікати енергетичної ефективності будівель також буде оприлюднено на сайті Агентства.

Наразі 22 заклади вищої освіти уклали з Держенергоефективності угоди щодо співпраці стосовно підготовки та атестації енергоаудиторів.

"Приємно відзначити високу активність університетів та академій щодо створення атестаційних комісій, - зазначив голова Держенергоефективності Сергій Савчук. - Із усіма підписантами проводяться консультації щодо розробки навчальних програм для підготовки енергоаудиторів та створення відповідних атестаційних комісій".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка