В Україні акваторію Азовського моря оголосили гідрологічним заказником

Кабінет Міністрів України оголосив акваторію Азовського моря гідрологічним заказником загальнодержавного значення "Приморський".

Як зазначає на сторінці Facebook міністр екології та водних ресурсів Остап Семерак, таке рішення сприятиме збереженню та відтворенню біологічних ресурсів водойми, передає Realist.online.

"Територіально заказник буде займати 13 тис. га і пролягатиме до адміністративних кордонів Приморського району Запорізької області і навколо ландшафтного заказника загальнодержавного значення "Обитічна коса ", - розповів голова відомства. - Ми об'єднаємо території та об'єкти природно-заповідного фонду в екологічний коридор».

Створення гідрологічного заказника "Приморський" матиме важливе для майбутнього українського довкілля значення, впевнений Остап Семерак.

Обитічна коса - це невеликий розташований поблизу Приморська півострів в Азовському морі.


Мальовниче місце, яке складається з кварцових пісковиків і ракушняка та покрите травою, вважається одним зі 100 чудес природи України. Ця піщана коса площею 8863 га разом з прилеглою затокою (Обітічна затока) охороняється на міжнародному рівні, оскільки входить до водойм категорії «А» Рамсарської конвенції.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка