В Україні планують налагодити виробництво електромобілів з допомогою іноземних інвесторів

Урядовці серйозно задумалися над створенням власного виробництва електромобілів в Україні. Зокрема, міністр екології України Ігор Шевченко заявив, що уряд веде переговори з іноземними компаніями щодо створення на території нашої країни спільних підприємств для розробки технологій і виробництва електромобілів, повідомляє інформагентство УНІАН.

«Я вважаю, що нам треба розвивати питання власного виробництва електромобілів. Ми почали переговори з компаніями про створення спільних підприємств та розміщення в Україні дослідних центрів з розробки та впровадження електромобілів і відповідних технологій», - сказав Шевченко.

За словами міністра, найбільш перспективною у цьому напрямку є співпраця з Ізраїлем, який вже має успішні проекти з виробництва електрокарів. «Саме в Ізраїлі був один з перших великих проектів - компанія Better Place. Її засновника Шайя Агассі я знаю давно і дуже добре. Тому Ізраїль може нам допомогти з розробкою і налагодженням виробництва деяких моделей електромобілів», - уточнив урядовець.

Варто зазначити, що наразі ринок електромобілів в Україні обчислюється кількома сотнями. На думку експертів, причиною відсутності попиту українців на екологічний транспорт є їх ціна: електромобілі в кілька разів дорожчі бензинових аналогів.

Водночас, відзначається майже повна зупинка автовиробництва в Україні. За даними асоціації «Укравтопром», виробництво автотранспорту в Україні в I кварталі 2015 року скоротилося на 93,5% - до 922 одиниць, а за підсумками 2014 року - на 43%, до 28,751 тис. авто.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка