В Україні запускають онлайн-курси зі сталого розвитку

На початку 2020 року в Україні стартують онлайн-курси зі сталого розвитку для службовців, представників бізнесу і громадськості.

Така ініціатива належить Програмі розвитку ООН, яка реалізує проект "Онлайн-освіта задля сталого розвитку" за підтримки Уряду Німеччини через Deutsche Gesellschaft fuer Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, передає Район.in ua

"Дистанційна освіта має безліч переваг і набирає обертів в Україні та світі, - каже керівник програми ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку в регіонах Мустафа Саіт-Аметов. - Водночас є потреба у підвищенні обізнаності з питань сталого розвитку, щоб забезпечити економічні, екологічні й соціальні перетворення і передати майбутнім поколінням не тільки комфортній, а й придатний для життя світ".

Онлайн-курси з'являться у вільному доступі на освітніх платформах BУМOnline і Prometheus у кінці січня 2020 року. Слухачі навчаться аналізувати, формувати та реалізувати публічну політику сталого розвитку територій, представники малого і середнього бізнесу дізнаються, як саме перейти до раціональних моделей виробництва й підвищити конкурентоспроможність, а представники громадських організацій – ефективно просувати ідеї сталого розвитку в Україні.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка