В Україні запрацювала "Зелена доставка" товарів

В Україні запрацювала «Зелена логістика» - програма еко-відповідальної доставки товарів. Це перший в Україні проект доставки поштових відправлень з нульовим рівнем викидів парникових газів. І першим товаром, який доставлятиметься еко-відповідально стали рекуператори PRANA – вентиляція зі збереженням енергоресурсів

Договір про «Зелену логістику» 5 жовтня уклали глобальна логістична компанія MEEST та компанія PRANA.

Так звана карбонова нейтральність доставки досягається завдяки сертифікованій процедурі відшкодування викидів, яку запроваджено компанією MEEST у взаємодії з ЄБРР та екологічним консалтинговим агентством світового рівня EcoAct (Франція).

Суть послуги «Зелена логістика» полягає в скеруванні коштів на проекти поглинання СО2, які спеціально розроблялись і відбирались провідними спеціалістами в усьому світі. Висадка дерев, їх фаховий догляд та захист здійснюються спеціальними акредитованими компаніями у тісній співпраці з урядовими організаціями та під наглядом громадськості. Серед пріоритетів – висадка дерев, стійкі екосистеми боліт, реалізація проектів відмови від викопного та органічного палива, технології енергоощадності тощо. Кожен споживач, який замовляє доставку товару з маркуванням «4Д: Доставка Дружня До Довкілля» робить великий внесок у протидію парниковому ефекту і небажаним кліматичним змінам.

Компанія PRANA працює в галузі енергоощадних технологій, виробляє інноваційні рекуператори 一 системи вентиляції приміщень без втрат тепла.

«Наш продукт пов’язаний з екологією та енергозбереженням. Виробництво максимально наближене до “зеленого”: жодних відходів, повторна переробка сировини. Коли нам запропонували “Зелену доставку”, ми не вагались ані секунди, адже це повністю відповідає нашій філософії нульової шкоди для довкілля», – сказав один із засновників компанії PRANA Дмитро Кротов. У компанії підрахували, що завдяки роботі їх систем вентиляції вдалося запобігти викиду орієнтовно 120 000 тонн СО2 та парникових газів.

PRANA 一 перший український бренд, який доставлятиме товари клієнтам еко-відповідально. Ця послуга реалізується під брендом "4Д: Доставка Дружня До Довкілля". До тарифу кожного відправлення компанія додатково сплачує 1 гривню, яка буде скерована на відновлення лісів та висадку дерев в Україні та світі.

Така вартість, 1 гривня, обрана не випадково, адже розрахована завдяки GHG calculator 一 інструменту обліку парникових газів в операційній діяльності Meest, впровадженого завдяки експертам EcoAct (Франція). Спеціалісти обчислили, що в середньому процес транспортування відправлення спричиняє виділення парникових газів еквівалентних 1,61 кг СО2. З’ясовано, що для компенсації цієї кількості викидів достатньо інвестувати в проекти поглинання лише 1 гривню. Зібрані кошти акумулюються на спеціальному рахунку під контролем ЄБРР та спеціалізованих міжнародних інституцій, які забезпечують та гарантують цільове використання коштів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка